İŞLETMELERDE YATIRIM VE DEVLET DESTEKLERİ EĞİTİMİ

İŞLETMELERDE YATIRIM VE DEVLET DESTEKLERİ EĞİTİMİ
05.09.2023
  •  A 

 

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Aliağa iş dünyasından gelen talepler doğrultusunda üye odaklı etkinliklerine devam ediyor.

İşletmelerin devlet teşvikleri ve destekleri konusunda detaylı bilgi alarak bu doğrultuda faaliyetlerini yürütmeleri ve bu imkanlardan faydalanabilmeleri amacıyla, ALTO organizatörlüğü ve ev sahipliğinde “İşletmelerde Yatırım ve Devlet Destekleri” eğitimi gerçekleştirilecek.

İşletmelerde Yatırım ve Devlet Destekleri eğitimi, 2023 yılı için planlanan eğitimi takvimi kapsamında 21 Eylül 2023 (Perşembe) günü, 10.00-15.00 saatleri arasında Aliağa Ticaret Odası M. Ender Özer Seminer Salonunda düzenlenecek.

Aliağa Ticaret Odası ve Global Kariyer iş birliğinde ve Eğitmen Nilgün Atlik Çalık tarafından verilecek eğitimde; yatırımcıların, sanayicilerin ve hizmet işletmelerinin maliyetlerini düşürerek rekabette fırsat eşitliğini yakalayabilmeleri için sağlanan destek ve teşvikler topluca sunularak bunlardan yararlanma yolları anlatılacak.

Eğitim katılmak isteyenlerin 18 Eylül 2023 Pazartesi günü mesai bitimine kadar https://alto.org.tr/tr/etkinlikler?t=20230921 adresinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

 

Eğitim Hakkında..

Bu eğitime kimler katılmalı?

Devletin verdiği destek ve teşviklerde istifade ederek pazarda var olmak, büyümek, işini geliştirmek isteyen vizyon sahibi girişimciler, yatırımcılar, sanayiciler, hizmet işletmesi sahip ve yöneticileri ile potansiyel yararlanıcılar katılabilir.

Bu eğitim katılımcılara ne sağlar?

Devlet destek ve teşvikleri sıklıkla değişmektedir. Yoğun tempodaki girişimci, işadamı ve potansiyel yararlanıcıları bilgilendirmek ve farkındalık yaratmak yoluyla devlet destekleri ve teşviklerinden azami istifade etmeleri hedeflenmektedir.  Yararlanılacak her bir liralık destek ve teşvik maliyetlerinizi düşürerek vizyonunuza ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

Katılım belgesi:

Eğitim sonunda katılımcılara kurum onaylı sertifika verilecektir.

  • İŞLETMELERDE YATIRIM VE DEVLET DESTEKLERİ EĞİTİMİ