E-İmza

 

E-İmza Nedir?
Başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik veriyle mantıksal bağlantısı bulunan ve kimlik doğrulama amacıyla kullanılan elektronik veri.
Elektronik imza; bir bilginin üçüncü tarafların erişimine kapalı bir ortamda, bütünlüğü bozulmadan (bilgiyi ileten tarafın oluşturduğu orijinal haliyle) ve tarafların kimlikleri doğrulanarak iletildiğini elektronik veya benzeri araçlarla garanti eden harf, karakter veya sembollerden oluşur.
Ayrıca elektronik imza, elektronik ortamdaki belge ve işlemlerin hukuki açıdan geçerlilik ihtiyaçlarına cevap veren bir teknolojidir.
Elektronik imza sağlamış olduğu kimlik doğrulama, veri bütünlüğü ve inkâr edilemezlik gibi özellikler ile sanal ortamda karşılaşılan söz konusu güvenlik ve güvenilirlik sorunlarının aşılmasına katkıda bulunmaktadır.
Elektronik İmzayı tüm üyelerimiz İzmir'e gitmeden aynı gün içerisinde aşağıda bilgileri bulunan e-tuğra Aliağa bayisinden temin edebilecekler. Ayrıca ilgili firma tarafından kayıtlı elektronik posta (KEP) hizmetini de aynı gün içerisinde alabileceklerdir.
Firma Bilgileri: Özbil Bilgisayar
Yetkili: Hüseyin GÜMÜŞ
Adres:  Konum (Navigasyon İçin Tıklayınız)
(Kazımdirik Mah. Atatürk Cad. No:85/B Aliağa/İZMİR)
Telefon: 0505 605 67 95
1 yıllık e-imza sertifikası 699 TL
2 yıllık e-imza sertifikası 880 TL
3 yıllık e-imza sertifikası 1.060 TL