YENİ NESİL DEVLET DESTEKLERİ EĞİTİMİ HAKKINDA

YENİ NESİL DEVLET DESTEKLERİ EĞİTİMİ HAKKINDA
28.08.2023
  •  A 

 

Sayın Üyemiz;

Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri Ticaret Bakanlığı görev alanı dahilindeki konularda iş çevrelerinin bilgilendirilmesi amacıyla 2011 yılından beri düzenlenmektedir.

2023 Yılı Ocak – Haziran döneminde Ticaret Bakanlığı’nca uygun görülen İllerde hem fiziki hem de Bakanlık ev sahipliğinde Türkiye geneli çevrimiçi “Yeni Nesil İhracat Destekleri ve Dış Ticaret Eğitim Programı” adlı eğitim organizasyonları gerçekleştirilmiştir.

Bu eğitimlerin devamı niteliği taşıyan 2023 yılı Eylül –Aralık döneminde program içerikleri daha da  geliştirilerek “TİCARET BAKANLIĞI İHRACAT SÜREÇLERİ ve YENİ NESİL DEVLET DESTEKLERİ EĞİTİM PROGRAMI“ adı altında güncellenmiş yeni modeliyle çevrim içi olarak 5-6 ve 7 eylül tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Programa katılım ücretsiz olup, katılmak isteyenlerin 01 Eylül 2023 tarihi saat 12.00’ye kadar aşağıda yer alan adresten çevrimiçi kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kontenjan 1000 kişi ile sınırlıdır ve kontenjan dolduğunda sistem otomatik olarak kapanmaktadır.

Kayıt yaptıran katılımcıların e-posta adreslerine 04 Eylül 2023 tarihinde çevrimiçi katılım linki gönderilecektir. Kayıt esnasında istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması önem arz etmektedir. E-posta adreslerinde hata olması durumunda bağlantı adresi iletilememektedir.

Kayıt Adresi: https://egitimbasvuru.ticaret.gov.tr/