ALTO, ÜYELERİNE YÖNELİK TAN SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI

ALTO, ÜYELERİNE YÖNELİK TAN SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI
29.11.2022
  •  A 

 

Aliağa Ticaret Odası (ALTO), üyelerinin çeşitli kurumlardan aldığı hizmetlerden avantajlı fiyatlarla yararlanması için indirim anlaşmaları yapmaya devam ediyor.

Çeşitli eğitim kurumları başta olmak üzere sağlık ve konaklama sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarla indirim anlaşması yapan Aliağa Ticaret Odası, son olarak Tan Sağlıklı Yaşam Merkezi ile indirim anlaşması imzaladı.

ALTO binasındaki protokol törenine Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Genel Sekreter Sezen Akyıldız Gürgen ile Tan Sağlıklı Yaşam Merkezi Yetkilileri Süleyman Tan ve Mazlum Tan katıldı.

ALTO üyeleri ve 1. derece yakınlarına yüzde 25 indirim

Aliağa Ticaret Odası üyeleri ve 1. derece yakınları, imzalanan protokol ile Tan Sağlıklı Yaşam Merkezi bünyesinde bulunan Xbody Spor Merkezi antrenmanlarından, Emslim Bölgesel Zayıflama, Ozon Sauna, Diyet, GTOS Terapi uygulaması ve Fizik Tedavi hizmetlerinden yüzde 25 oranında indirimli olarak faydalanabilecek.

Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, üyelere yönelik indirim anlaşmalarının farklı alanlarda çeşitlendirildiğini belirterek, “Sporun insan sağlığına olan öneminin hepimiz farkındayız. Günümüz şartlarında insanlar artık bilinçli; sağlıklarına, yediklerine ve içtiklerine daha fazla dikkat ediyorlar. Ne kadar sağlıklı olurlarsa da kendilerini o kadar iyi hissediyorlar. Bizde bu düşünceden hareketle böyle bir indirim protokolü imzaladık. Anlaşmamızın Aliağa Ticaret Odası üyelerine ve Tan Sağlıklı Yaşam Merkezine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

TAN SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ HİZMETLERİ VE İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

Xbody Spor Merkezi

8 Antrenman (Haftanın 2 Günü 1 Ay)

Liste Fiyatı

1200 TL

İndirimli Fiyat

900 TL

12 Antrenman (Haftanın 3 Günü 1 Ay)

Liste Fiyatı

1500 TL

İndirimli Fiyat

1125 TL

Zayıflama Paketleri

Emslim Bölgesel Zayıflama (8 Seans)

Liste Fiyatı

2500 TL

İndirimli Fiyat

1875 TL

Ozon Sauna

Liste Fiyatı

3500 TL

İndirimli Fiyat

2625 TL

Aylık Diyet Paketi

Liste Fiyatı

500 TL

İndirimli Fiyat

375 TL

Fizik Tedavi Paketleri

GTOS Terapi Uygulaması (1 Seans)

Liste Fiyatı

800 TL

İndirimli Fiyat

600 TL

 

Fizik Tedavi ve Kayropraktik Uygulama

Ön görüşmeler ücretsiz olmak üzere fizik tedavi ve Kayropraktik uygulamalarında hastanın hastalığı ve hastalığın düzeyine göre paket oluşturulacağı için sabit fiyat tarifesi belirtilememektedir.