ALOSBİ’DEN ALTO’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ALOSBİ’DEN ALTO’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
28.10.2022
  •  A 

 

Aliağa Organize Sanayi Bölgesi (ALOSBİ), Aliağa Ticaret Odası (ALTO)’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Aliağa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Tezcan, Başkan Vekili Deniz Gündüz, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Aracı ve Akın Dalan, 12 Ekim'de yapılan 2022-2026 Dönemi Organ Seçimlerinde güven tazeleyerek bir dönem daha Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Ömer Ertürk’ü ve yeni yönetim kurulu ile meclis üyelerini tebrik etti.

Aliağa Organize Sanayi Bölgesi heyetini Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Meclis Başkanı Uğur Akyıldız, Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Kemal Erim ve Orhan Ulaşzade, Meclis Başkan Vekilleri Saruhan Karataş ve Çağdaş Özçelik, Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Öztabak, Şükrü Saka, Himmet Ceyhan, Dr. Y. Kemal Aygün ve Aslan Erol Mete ile Meclis Katip Üyesi Semih Erşan karşıladı.

ALTO Başkanı Ömer Ertürk ve yönetim kurulu ile meclis üyelerini tebrik eden Aliağa OSB Başkanı Haluk Tezcan, yeni dönem için ALTO yönetimine başarılar diledi. Aliağa OSB olarak, şehrin sanayisini ve ekonomisini geliştirmek için çalıştıklarının altını çizen ALOSBİ Başkanı Tezcan, Aliağa Ticaret Odası ile iş birliğiyle ve uyum içinde çalışarak ortak projelere imza atılması noktasında iş birliğine açık olduklarını dile getirdi.

Ertürk’ten şehrin geleceği için birlik ve beraberlik vurgusu

Aliağa Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Haluk Tezcan’a ve beraberindeki heyete ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden ALTO Başkanı Ömer Ertürk, yeni dönemdeki meclis ve yönetim hakkında bilgi verdi. Ertürk, Aliağa Ticaret Odası olarak koydukları hedefler doğrultusunda da tüm organ üyeleriyle birlikte Aliağa’nın ticaret ve sanayisini geliştirmek için çalışacaklarını söyledi. Aliağa OSB ile dayanışma içinde çalışmaya ve şehrin ticaretiyle ekonomisine, oluşturulacak ortak çalışmalarla güç katacaklarına inandığını da kaydeden Ertürk, Aliağa’nın tüm kurum ve kuruluşlarının birlikte hareket etmesi halinde şehrin her alanda çok daha büyük işler başarabileceğinin altını çizdi.

  • ALOSBİ’DEN ALTO’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
  • ALOSBİ’DEN ALTO’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ