Alman Tedarik Zinciri Kanunu’nun Almanya'nın Türkiye’deki Tedarikçilere Etkileri Bilgilendirme Semineri

09.09.2022
  •  A 

 

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden aldığımız 26.08.2022 tarih ve 859 sayılı yazıda, Alman Tedarik Zinciri Kanunu'nun Almanya'nın Türkiye'deki Tedarikçilere Etkileri Bilgilendirme Semineri’nin 13 Eylül 2022 Salı günü saat 10:30'da internet üzerinden gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Seminere ilişkin program ekte sunulmakta olup, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde gerçekleştirilecek olan seminerde Almanya'da kabul edilen yeni Tedarik Zinciri Kanunu, bu kanunun Türkiye'deki şirketler, tedarikçiler ile dünya çapındaki tedarik zincirleri için etkileri ve gereklilikleri anlatılacak, beklenen değişikliklere hazırlıklar hakkında bilgi verilecek ve seminer sonunda katılımcıların soruları cevaplandırılacaktır.

Seminer ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından https://akademi.tobb.org.tr adresinde hayata geçirilen Türk İş Dünyası'nın Etkinlik Portalı TOBB Akademi'de pilot olarak yayınlanacaktır.

TOBB Akademi üzerinden katılım sağlanması için https://akademi.tobb.org.tr/view/uye/uyeol.php adresi üzerinden üye olunması gerekmektedir. Katılım sonrasında görüş ve önerileriniz ile kullanıcı deneyimlerinizi egitim@tobb.org.tr eposta adresine gönderebilirsiniz.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla

Aliağa Ticaret Odası