ALTO’DAN BORDROLAMA, ÖZLÜK İŞLERİ, İŞ HUKUKU VE SGK UYGULAMALARI EĞİTİMİ

ALTO’DAN BORDROLAMA, ÖZLÜK İŞLERİ, İŞ HUKUKU VE SGK UYGULAMALARI EĞİTİMİ
14.03.2022
  •  A 

 

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) 2022 yılı için planlanan eğitimi takvimi kapsamında, üyelerine yönelik “Bordrolama, Özlük İşleri, İş Hukuku ve SGK Uygulamaları Eğitimi” eğitimi düzenleyecek.

Üyelerinin iş hayatındaki başarılarına destek olmak amacıyla, ihtiyaç duyulan alanlarda eğitim hizmeti vererek, üyelerinin bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlayan Aliağa Ticaret Odası, işletmelerde önemli bir yere sahip olan personel özlük işleri, çalışma hukuku, SGK uygulamaları, bordrolama ve yasal gereklilikler konusunda eğitim düzenliyor.

ALTO ve Global Kariyer iş birliği ile düzenlenecek eğitim, eğitmen Kenan Acur tarafından gerçekleştirilecek.

Aliağa Ticaret Odası M. Ender Özer Seminer Salonu’nda gerçekleştirilecek eğitim 22 -23 Mart 2022, 10.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Bordrolama, Özlük İşleri, İş Hukuku ve SGK Uygulamaları eğitimi ile işletmelerin, insan kaynakları, personel veya muhasebe birimlerinde personel konuları ile ilgilenen uzman, personel ve yöneticilerin personel özlük işleri, çalışma hukuku, SGK uygulamaları ve bordrolama konusunda yetişmeleri ve yasal gerekliliklere uygun iş yapmaları hedefleniyor.

Eğitim katılmak isteyenlerin 18 Mart Cuma gününe kadar https://alto.org.tr/tr/etkinlikler?t=20220322 adresinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir.