Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri

03.02.2022
  •  A 

 

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı, TOBB, TİM, OSBÜK koordinasyonunda ve İzmir Ticaret Odası ev sahipliğinde aşağıda yer alan program çerçevesinde 8-9 Şubat 2022 tarihlerinde, 14:00-17:45  saatleri arasında “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” gerçekleştirilecektir.

Çevrim içi (online) olarak gerçekleşecek seminere katılım ücretsiz olup; seminere katılmak isteyen üyelerimizin 4 Şubat 2022 tarihine kadar aşağıdaki linkten başvuru yapmaları gerekmektedir. 

Seminer bitiminde katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecektir. 

Seminerlere katılımınız, hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan Devlet Yardımları, Ticaret Bakanlığının güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında deneyimli uzmanların sunumlarını izleme, bu konularda bilgilerinizi geliştirme ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı bulacak olmanız hem de mevcut ihracatınızın geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünüzün artırılması ve yeni pazarlara açılımınız açısından önem arz etmektedir.

            Kayıt yaptıran üyelerimizin mail adreslerine 7 Şubat tarihinde katılım linki gönderilecektir. Bu sebeple, üyelerimizin e-posta adreslerini doğru girmeleri önem arz etmektedir.

            Bilgilerinize saygılarımızla sunarız. 

Katılım İçin: https://izto.org.tr/tr/ft/dis-ticaret-bilgilendirme-semineri