ALTO, ÜYELERİNE YÖNELİK RAMADA BY WYNDAM ALİAĞA OTELİ İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI

ALTO, ÜYELERİNE YÖNELİK RAMADA BY WYNDAM ALİAĞA OTELİ İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI
08.12.2021
  •  A 

 

Aliağa Ticaret Odası (ALTO), Ramada By Wyndam Aliağa Oteli ile üyelerinin konaklama ve restoran hizmetlerinden yararlanabilmesi için indirim protokolü imzaladı.

Yasal mevzuatlara dayanan protokol anlaşmaları başta olmak üzere eğitim kurumları, e-dönüşüm ve sağlık sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarla üyelerine yönelik indirim anlaşması yapan Aliağa Ticaret Odası, son olarak Ramada By Wyndam Aliağa Oteli ile indirim anlaşması imzaladı.

ALTO binasındaki protokol törenine Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ile Ramada By Wyndam Aliağa Oteli Genel Müdürü Funda Saka Çakır katıldı.

ALTO üyelerine yüzde 15 oranında indirim

İmzalanan indirim protokolü kapsamında Oda üyeleri, Ramada By Wyndam Aliağa Oteli’nin konaklama ve restoran kullanımından yüzde 15 indirimli olarak faydalanabilecekler.

‘Üyelerimiz uluslararası standartta konaklama hizmetini indirimli alacak’

Üyelerinin işlerini geliştirmeleri için yaptıkları faaliyetlerin yanı sıra, sosyal ihtiyaçlarına dönük çalışmalar da yapmaya özen gösterdiklerini ifade eden Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, “Üyelerimizin Ramada By Wyndam Aliağa Oteli’nin sağladığı hizmetlerden indirimli olarak faydalanmalarına yönelik protokolü hayata geçirdik. Üyelerimiz uluslararası standartta konaklama ve restoran hizmetini indirimli olarak alacaklar. Oda olarak indirim anlaşmalarının yelpazesini genişletmeye devam edeceğiz” dedi.