ALTO, ÜYELERİNE YÖNELİK RADİSSON ALİAĞA OTELİ İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI

ALTO, ÜYELERİNE YÖNELİK RADİSSON ALİAĞA OTELİ İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI
15.10.2021
  •  A 

 

Aliağa Ticaret Odası (ALTO), Radisson Aliağa Oteli ile üyelerinin konaklama ve otelin birçok imkanlarından yararlanabilmesi için indirim protokolü imzaladı.

Eğitim kurumları başta olmak üzere e-dönüşüm, spor ve sağlık sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarla indirim anlaşması yapan Aliağa Ticaret Odası, son olarak Radisson Aliağa Oteli ile indirim anlaşması imzaladı.

ALTO binasındaki protokol törenine Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ile Radisson Aliağa Oteli Genel Müdürü Ertuğrul Uzak katıldı.

ALTO üyeleri ve misafirlerine yüzde 10 oranında indirim

İmzalanan indirim protokolü kapsamında, Oda üyeleri ve üyelerin misafirleri Radisson Aliağa Oteli’nin konaklama, yiyecek, SPA hizmetleri, hamam, sauna, masaj ile balo, toplantı ve çalışma salonlarının kullanımından yüzde 10 indirimli olarak faydalanabilecekler.

‘Üyelerimiz uluslararası standartta konaklama hizmetini indirimli alacak’

Üyelerinin işlerini geliştirmeleri için yaptıkları faaliyetlerin yanı sıra, sosyal ihtiyaçlarına dönük çalışmalar da yapmaya özen gösterdiklerini ifade eden Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, “Aliağa olarak sanayi ve ticaret şehri olduğumuz için üyelerimizin yurt içi ve yurt dışından iştigal alanları ile ilgili misafirleri gelmekte. Bu noktada gerek üyelerimizin gerek te üyelerimizin misafirlerinin Radisson Aliağa Oteli’nin sağladığı çeşitli hizmetlerden indirimli olarak faydalanmalarına yönelik protokolü hayata geçirdik. Üyelerimiz ve misafirleri uluslararası standartta konaklama hizmetini indirimli olarak alacaklar. Oda olarak üyelerimize yönelik yaptığımız indirim anlaşmalarının yelpazesini genişletmeye devam edeceğiz” dedi.