ALİAĞA TİCARET ODASI’NDAN ÜYELERİNE İNGİLİZCE EĞİTİM DESTEĞİ

ALİAĞA TİCARET ODASI’NDAN ÜYELERİNE İNGİLİZCE EĞİTİM DESTEĞİ
27.10.2020
  •  A 

 

 

Aliağa Ticaret Odası ile İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu arasında, Oda üyeleri ve birinci derece yakınlarına indirim uygulanmasına ilişkin protokol imzalandı.

Aliağa Ticaret Odası ve İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu arasında protokol imzalandı. Protokole göre, Aliağa Ticaret Odası üyeleri ve birinci derece yakınları, İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu tarafından verilen dil eğitimlerinden indirimli olarak faydalanabilecek.

ALTO’da, Başkan Ömer Ertürk ile Aliağa İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu yetkilisi Alper Geçgel arasında imzalanan ve 2020 ve 2021 yılı içi geçerli olacak protokol kapsamında yeni kayıtlar için kurumun kendi uygulayacağı indirim oranları üzerinden ilave indirimler uygulanacak.

Protokolün detayları ise şöyle: “7-11 yaş yaz dönemi (156 saat) ve 11-15 yaş yaz dönemi (200 saat) yüzde 10 indirime ek olarak yüzde 10 indirim, 7-11 yaş güz dönemi (156 saat) yüzde 10 indirime ek olarak yüzde 20 indirim, 11-15 yaş güz dönemi (200 saat) yüzde 10 indirime ek olarak yüzde 15 indirim, Yetişkin (16 yaş üstü, 300 saat) yüzde 10 indirime ek olarak yüzde 5 indirim yapılacak.”

ALTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Oda olarak üyelerin her alandaki ihtiyaçlarını karşılamalarında destek olmak için çeşitli protokoller imzaladıklarını söyledi.

Ertürk, “İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu ile eğitim iş birliği protokolü imzalamış bulunmaktayız. Öncelikle bu işbirliğinin iki kurum ve protokolden faydalanacak üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. İmzalanan protokol kapsamında Aliağa Ticaret Odası üyelerine cazip indirimler uygulanacaktır” dedi.