ALTO’ya Vergi Haftası ziyareti

ALTO’ya Vergi Haftası ziyareti
27.02.2020
  •  A 

 

Verginin önemini toplumun her kesimine anlatılması, mükelleflerin bilinçlendirilmesi amacıyla kutlanan vergi haftası, bu yıl 31. kez kutlanıyor.

Aliağa Vergi Dairesi Müdürlüğü, bu yıl 24 Şubat-1 Mart 2020 tarihleri arasında kutlanan 31. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde kurum ve kuruluşlara yaptığı ziyaretler kapsamında Aliağa Ticaret Odası’nı ziyaret etti.

Aliağa Vergi Dairesi Müdürü Yücel Aydoğan ile beraberindeki Aliağa Vergi Dairesi heyetini Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Erdem ve Yönetim Kurulu Üyesi Burak Öztabak ağırladı.

Ziyarette, her mükellefin kendileri için özel olduğunu ve bütün kurum çalışanlarının bu anlayışla en iyi hizmeti sunmaya gayret gösterdiğini söyleyen Aliağa Vergi Dairesi Müdürü Yücel Aydoğan, vergi mükellefiyeti anlamında devletin sunduğu her kolaylığı aksatmadan vatandaşa ulaştırmak için çalıştıklarını ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aliağa Ticaret Odası Başkanı Ömer Ertürk, Vergi Dairesi Müdürü Yücel Aydoğan’ın nezdinde bütün kurum çalışanlarının 31. Vergi Haftası’nı kutladı. Vergi bilinci yüksek toplumlarda ekonomik kalkınmanın ve gelişmenin de aynı paralelde seyrettiğini vurgulayan Başkan Ertürk konuşmasında, mükelleflerin işlerini kolaylaştıran çözüm odaklı uygulamaların iş alemi için büyük önem taşıdığının altını çizdi.