ERTÜRK: 2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAŞARILARLA DOLU BİR YIL OLSUN!

ERTÜRK: 2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAŞARILARLA DOLU BİR YIL OLSUN!
09.09.2019
  •  A 

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

ALTO Başkanı Ömer Ertürk, "Sevgili öğretmenlerimiz, saygıdeğer velilerimiz ve çok değerli öğrencilerimiz; uzun bir yaz tatilinin ardından 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı'nın başlamasının mutluluğu ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimizin, ülkemizin yarınları ve geleceği olduğu gerçeğinden hareketle eğitim ve öğretim olgusu; Cumhuriyetimizin kurucusu, başöğretmen Atatürk’ün işaret ettiği muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak için çıkmamız gereken merdivenin en önemli basamağıdır.

Sevgili öğrencilerimizin, aldıkları eğitim ve öğretimle kendilerini en iyi şekilde yetiştirip, geliştirerek yakın gelecekte ülkemize yapacağı katkıları görmek en büyük mutluluk ve gurur kaynağımız olacaktır. İnandığımız, güvendiğimiz, ülkemizin geleceği olan tüm öğrencilerimizin, başarıya ulaşmada en önemli unsurun düzenli ve sistemli çalışma olduğunu unutmayacaklarına, öğrenci, öğretmen ve velilerimizin üzerlerine düşen sorumlulukları layıkıyla yerine getireceklerine yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı'nın öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize, ilçemize ve tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.