ALİAĞA TİCARET ODASI’NDAN KAYMAKAM GÜNAY VE CUMHURİYET BAŞSAVCISI SALMAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

28.09.2018
  •  A 

Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri kısa süre önce göreve başlayan Aliağa Kaymakamı Erhan Günay ve Aliağa Cumhuriyet Başsavcısı Hikmet Salman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Meclis Başkanı Adnan Saka, Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Hamdi Erdem ve Uğur Akyıldız, Meclis Başkan Vekilleri Şenol Dönmez ve Yüksel Tezcan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Abbas Gidici, Dr. Y. Kemal Aygün, Burak Öztabak ile Meclis Üyesi Orhan Ulaşzade; Aliağa Kaymakamı Erhan Günay ve Aliağa Cumhuriyet Başsavcısı Hikmet Salman’ı ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

ALTO heyeti ilk olarak Aliağa Cumhuriyet Başsavcısı Hikmet Salman’ı ziyaret etti ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Nezaket ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Aliağa Cumhuriyet Başsavcısı Hikmet Salman, Aliağa Ticaret Odası yönetimine çalışmalarında başarılarının devamını diledi.

ALTO heyeti daha sonra Aliağa Kaymakamı Erhan Günay’ı ziyaret etti ve Aliağa’nın genel sorunları hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu. Aliağa Kaymakamı Erhan Günay ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Ülkemizin önemli sanayi ve ticaret merkezlerinden biri olan Aliağa’yı daha da üst seviyelere çıkarmak, var olan sorunları elbirliği içerisinde çözmek için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda Ticaret Odası ve diğer sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içerisinde olacağız” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretleri değerlendiren ALTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Aliağa'nın, Türkiye’nin önemli kentlerinden biri olduğunu belirterek, “Oda olarak gücümüz yettiğince ilçe için, ilçenin geleceği için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalardan birisi de kurum ziyaretleri ve biz kurum ziyaretlerinin oldukça önemli olduğu inancındayız. Kendimizi iyi aktarabilirsek birlikte hareketle bazı planlamaları yaptırabiliriz diye düşünüyoruz. Bu noktada tüm paydaşlarımızla birlikte ortak hedefimiz olan Aliağa’nın planlı bir gelişim sağlaması için işbirliği içinde çalışacağımıza inanıyorum” dedi.