KOSGEB DESTEĞİ İLE HAYALİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜ

KOSGEB DESTEĞİ İLE HAYALİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜ
17.08.2018
  •  A 

Aliağa Ticaret Odası'nın düzenlediği KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi'ni başarıyla tamamlayan kadın girişimci Leyla Karaca, yıllardır hayalini kurduğu iş yerini açma fikrini gerçeğe dönüştürdü.

Doğup büyüdükleri Hollanda’dan birkaç yıl önce Türkiye’ye dönerek Aliağa’ya yerleşen Leyla ve Tahir Karaca çiftinin, kendi zevklerine göre tasarlayıp tamamladıkları ve yıllardır hayalini kurdukları “Park” dün itibariyle hizmete açıldı.

Elbiseden kırtasiye malzemesine, hediyelik eşyadan el emeği ürünlere kadar birçok değişik ürünün bulunduğu, farklı konseptiyle dikkat çeken “Park”, Kültür Mahallesi 247 Sokak’ta hizmete açıldı.

Mağazanın açılışına Aliağa Ticaret Odası Başkanı Ömer Ertürk, Aliağa Ticaret Odası Meclis Başkanı Adnan Saka ve Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar ile Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Serdar Berk’in yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Park’ı gezen davetliler, mağazanın konsepti ile hizmet anlayışını ilgi çekici ve güzel buldu. Mağazadaki ürünleri uzun süre inceleyen protokol mensupları, Leyla ve Tahir Karaca çiftini Aliağa’ya farklılık katacak olan mağazayı hizmete sundukları için teşekkürlerini illetti.

Park_Al-2

Park_Al-3