ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR’DAN ALTO BAŞKANI ÖMER ERTÜRK’ E İADE-İ ZİYARET

ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR’DAN ALTO BAŞKANI ÖMER ERTÜRK’ E İADE-İ ZİYARET
13.07.2018
  •  A 

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, oda seçimlerinin tamamlanmasının ardından kendisini ziyaret eden Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk’e iade-i ziyarette bulunarak görevlerinde başarılar diledi.

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, ALTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Mehmedali Özkurt’ta hazır bulundu. Karşılıklı sohbet havasında gerçekleştirilen görüşmede Aliağa’nın ülke ekonomisindeki kilit rolünün önemi ve bölge geneli hakkında yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi.

ALTO BAŞKANI ÖMER ERTÜRK: “ORTAK ÇALIŞMA KÜLTÜRÜNÜ SAĞLAYACAĞIZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ALTO Başkanı Ömer Ertürk ise, “Aliağa’da yaşayan her kurum gibi bizde ALTO olarak şehrimize katkı sağlamak için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu noktada kurumların bir araya gelmelerini çok önemsiyoruz. Ortak çalışma kültürü anlayışı ile hareket ederek birçok önemli projeye de imza atacağımızı düşünüyorum” dedi.

ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR: “HEPİMİZİN ORTAK AMACI ALİAĞA OLMALI”

Kurumlararası birlikteliğin önemine değinen Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, “Hepimizin ortak amacı Aliağa olmalı. El birliği ile Aliağamıza ne katabilirizin mücadelesini veriyoruz. Birlikte hareket ederek Aliağa’ya daha fazla katkı sağlayacağız. Geçmişte olduğu gibi yeni süreçte de Aliağamız için en iyi, en güzel projelere imza atacağız” dedi.