MENEMEN’DEN ALİAĞA TİCARET ODASI’NA ZİYARET

MENEMEN’DEN ALİAĞA TİCARET ODASI’NA ZİYARET
04.07.2018
  •  A 

Menemen Ticaret Odası, Aliağa Ticaret Odası’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Süsoy ve Meclis Başkanı Ali Azgın ile meclis üyeleri Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ve Meclis Başkanı Adnan Saka ile ALTO meclis üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Menemen Ticaret Odası heyetini Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Meclis Başkanı Adnan Saka, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Erdem ve Yönetim Kurulu Üyesi Y. Kemal Aygün ile Meclis Üyesi Seyfi Metin karşıladı.

Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette; Aliağa ve Menemen’in ekonomik potansiyeli ve ülke ekonomisine sağladığı katkılar, bölgenin sorunları ve beklentileri detaylarıyla konuşuldu.

Ziyarette ayrıca, İzmir’deki diğer ilçe odaları ile birlikte TOBB camiasında eskiden beri örnek gösterilen birlik ve beraberliğin bundan sonrada katlanarak artacağı ve bölgenin geleceği, üyelerin sorunları ile sanayi ve ticaret potansiyelini etkileyecek kararlar noktasında da birlikte hareket edilerek ortak aklın hayata geçirilmesi konuşuldu.

DSC_0038

DSC_0023