ALTO’DAN KAMU KURUMLARINA ZİYARET

ALTO’DAN KAMU KURUMLARINA ZİYARET
03.05.2018
  •  A 

Aliağa Ticaret Odası’nın yeni yönetimi Aliağa Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz ve Aliağa Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir’i ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Hamdi Erdem ve Uğur Akyıldız, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Şaban Atalan, Yönetim Kurulu Üyeleri Y. Kemal Aygün, Burak Öztabak ve Koray Örnek ile birlikte sırasıyla Aliağa Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz ve Aliağa Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir ile görüştü.

ALTO heyeti ilk olarak Aliağa Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz’ı ziyaret etti ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Nezaket ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakam Dr. Bayram Yılmaz, Aliağa Ticaret Odası’nın yeni yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Ertürk başkanlığındaki ALTO heyeti daha sonra Aliağa Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir’i ziyaret etti ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Aliağa Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Aliağa Ticaret Odası’nın yeni yönetimine çalışmalarında başarılarının devamını diledi.

Ziyaretler hakkında konuşan ALTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Aliağa'nın Türkiye için en özel kentlerden biri olduğunu belirterek, güç birliğiyle daha iyi bir şehir haline getirilebileceğini söyledi. Yeni dönemde kamu kurumlarımızla birlikte çalışarak kent ekonomisini ileriye taşımak istediklerini anlatan Başkan Ertürk, "Tüm paydaşlarımızla birlikte ortak hedefimiz olan Aliağa’nın kalkınması için birlikte çalışacağımıza inanıyorum” dedi.

Cumhuriyet_Basavcl_Ziyaret