ALTO’DAN ÜYELERİNE İNDİRİMLİ KARGO HİZMETİ

ALTO’DAN ÜYELERİNE İNDİRİMLİ KARGO HİZMETİ
27.01.2017
  •  A 

Aliağa Ticaret Odası (ALTO), üyelerinin kargo gönderilerinin şirket giderleri arasında önemli bir yer tutmasından hareket ederek, Oda üyelerinin her türlü gönderisi ve gelen kargoları için geçerli olmak üzere Sürat Kargo Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. ile özel bir protokol imzaladı.

Oda üyelerine hizmette büyük indirim

Aliağa Ticaret Odası Başkanı Adnan Saka ile Sürat Kargo Aliağa Şube Yöneticisi Zabit Taç arasında imzalanan protokol ile Oda üyeleri, şehir içi ve şehirlerarası kargo hizmetlerinden hızlı, daha avantajlı koşullarda ve normal sektör fiyatlarından indirimli olarak faydalanabilecek. Kargo taşımacılık protokolü, oda üyelerinin her türlü gelen ve giden kargolarını kapsayacak.

Uygulamadan Aliağa Ticaret Odası üyeleri faydalanacak

Aliağa Ticaret Odası Başkanı Adnan Saka, “Türkiye’nin en hızlı gelişen sanayi ticaret kentlerinden Aliağa’da iş ve ticaret potansiyeli her geçen gün artıyor. Bu durum, firmaların kargo ve her türlü gönderi maliyetlerinin giderek artmasına neden oluyor. Gerek Odamız gerekse de tüm üyelerimiz için özel ve çok avantajlı koşullarda kargo hizmeti sağlamak amacıyla, uzun yıllardan beri çeşitli şirketlerle yaptığımız protokol anlaşmamızı yeniden imzaladık. Üyelerimizin giderlerini düşürmelerinde Oda olarak biraz bile olsa katkımız oluyorsa bu durumdan fazlasıyla memnun oluruz” dedi.

Üyelere avantajlı hizmet

Protokol ile ALTO üyelerinin indirimli genel kargo taşıma hizmeti ücretleri şöyle: “Türkiye geneli dosya gönderim ücreti 3,90 TL + KDV olarak belirlenirken, koli ve paket gönderilerinde ise 1 ile 5 Desi arası 6,00 TL + KDV, 6 ile 10 Desi arası 8,00 TL + KDV, 11 ile 15 Desi arası 10,00 TL + KDV, 16 ile 20 Desi arası 13,00 TL + KDV, 20 Desi üzeri koliler ise her Desi başına 0,60 Kuruş + KDV ücret ödenecek.”