ALTO’DAN ÜYELERİNE ‘NEFES KREDİSİ’

ALTO’DAN ÜYELERİNE ‘NEFES KREDİSİ’
13.12.2016
  •  A 

Aliağa Ticaret Odası (ALTO), TOBB-Ziraat Bankası-Denizbank ve Kredi Garanti Fonu işbirliğinde üyelerine nefes kredisi kullandıracak.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Ziraat Bankası ve Denizbank ile imzaladığı protokol kapsamında ALTO üyeleri de 12 ay vadeli, düşük faizli kredi kullanabilecek. Kredi başvuruları 12 Aralık 2016 tarihinden itibaren başladı.

Kredi kullanmak isteyen üyeler, yüzde 9.90 faiz oranında 12 ay vadeli, üst limiti 50 bin lira olarak kredi kullanabilecek. Krediyi kullanmak isteyen üyeler 12 Aralık 2016 tarihinden itibaren ‘Nefes Kredisi’nden yararlanmak istiyorum'' diyerek Denizbank ve Ziraat Bankası’na başvuru yapabilecek.

Konuyla ilgili bilgi veren Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka, “Üyelerimizin içinde bulunduğu finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak amacıyla Türkiye Odalar Borsalar Birliği'nin (TOBB) T.C. Ziraat Bankası ve Denizbank ile imzaladığı düşük faizli kredi kullandırmaya yönelik protokole, oda olarak biz de katkı sağladık. Oda üyelerimiz üst limit 50.000 TL olmak üzere, 12 ay vadeli, brüt faiz oranı aylık yüzde 0,825, yıllık yüzde 9,90 faiz oranlı kredi kullanabilecekler. Üyelerimizin T.C. Ziraat Bankası ve Denizbank’tan kullanabilecekleri Nefes Kredisi'ne başvurabilmek için odamızdan “TOBB Nefes Kredisi Başvurusu İçindir” ibareli faaliyet belgesi almaları gerekmektedir. Giderek zorlaşan ekonomik koşullar içerisinde, üyelerimize düşük faizli bu kredinin hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Nefes kredisi ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız.