KOSGEB DESTEKLİ ET RESTAURANT ALİAĞA’DA HİZMETE GİRDİ

28.10.2016
  •  A 

Aliağa Ticaret Odası’nda (ALTO) düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi”ne katılan kadın girişimci Serkan Ocak KOSGEB’den aldığı hibe ile Aliağa’da et restaurant açtı. Aliağa’da faaliyete başlayan Ocak Et Restaurantıının açılışına ALTO Başkanı Adnan Saka ve ALTO Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Adnan Saka: ”Önemli olan kalıcı olmak”

Et satışı ve ızgara yemekleri yapacak olan işletmenin açılışını yapan ALTO Başkanı Adnan Saka, Aliağa’nın yeni bir işletme kazanmış olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Saka gençlerin ticari hayata katılmasının önemine dikkat çekerken, “Oda olarak Aliağa’nın yeni yatırımlar alması, yeni işletmeler kurulması ve var olan işletmelerin ve çalışanlarının gelişmesi için farklı birçok program uyguluyoruz. KOSGEB ve Aliağa Belediyesi ile işbirliğine giderek gerçekleştirdiğimiz uygulamalı girişimcilik eğitimine katılan Serkan Ocak kardeşimiz et yemekleri ve satışı yapacağı bu işletme ile hem Aliağa hem ülke ekonomisine katkı sağlayacak, hem de Aliağa’da bu tür ihtiyacı olan kimselere hizmet verecek. Demek ki iyi bir iş başarılmış. Tabiki hiçbir zaman unutulmaması gereken konu bir işletmenin açılmış olması değil, devamlılığının sağlanmasıdır. Bunu sağlamak için de müşteri ile kurulan diyalogdan, ihtiyaçlara cevap olabilmeye kadar birçok konuya dikkat edilmelidir. Oda olarak bu işletmenin devamlılığı olması en büyük dileğimizdir. Aliağa için ve Serkan kardeşim için hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Serkan Ocak “Kaliteli hizmet önceliğimiz”

Aliağa Ticaret Odası Başkanımız Sayın Adnan Saka’ya iyi dilekleri ve işletmesinin açılışını yaptığı için teşekkür eden Serkan Ocak, kaliteli hizmet sunarak kalıcı olabilmeyi amaçladığını ve dükkanına gelenleri belki de ilk defa et yemeği çeşitlerinin beklediğini söyledi.

Resim1