ALTO’DAN İŞ DÜNYASI İÇİN EKİM AYINDA İKİ FARKLI EĞİTİM

ALTO’DAN İŞ DÜNYASI İÇİN EKİM AYINDA İKİ FARKLI EĞİTİM
18.10.2016
  •  A 

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Aliağa iş dünyasından gelen talepler doğrultusunda, Oda üyeleri ve çalışanları ile ilçe halkına yönelik eğitim faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda 23 Ekim 2016 (Pazar) günü ‘Pazarlama Yönetimi ve Finansal Bilgiler’ ve 25 Ekim 2016 (Salı) günü ‘CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri’ konu başlıklarında 2 farklı eğitim düzenlenecek.

Pazarlama ve finans konularında bilgi sahibi olmak isteyenlere hitap edecek ‘Pazarlama Yönetimi ve Finansal Bilgiler’ eğitiminde; Pazarlama ve finans becerileri, teknikleri, güncel dünya trendleri, pratik bilgilerin aktarılması, pazarlama ve finans işletme stratejilerini uyumlaştırma becerisi ile bakış açısını stratejik ve vizyoner seviyeye taşıma konularına değinilecek.

İş hayatına yeni girecek olan ya da işsiz durumda iş arayan bireylerin iş arama becerilerinin geliştirilmesinin hedeflendiği ‘Etkili CV Hazırlama ve Başarılı Mülakat Teknikleri’ eğitiminde ise; İş Arama Süreci, İş ilanlarına ulaşma yöntemleri, İş İlanı Başvuru Süreci, Network oluştuma, Etkili Özgeçmiş Hazırlamak için dikkat edilmesi gerekenler, Özgeçmiş yazımı, İş Görüşmesinden önce yapılması gerekenler, İş görüşmesinde önemli noktalar, İş görüşmesinde kabul gören davranış şekilleri, İş görüşmesinde beden dilinin kullanımı, İş görüşmesinde karşılaşılacak sorular ve doğru yanıtları, İşletmelerin iş arayanlardan beklentileri konularına değinilecek.

Aliağa Ticaret Odası’nda düzenlenecek eğitimlere katılmak isteyenlerin 19 Ekim Çarşamba günü mesai bitimine kadar 6164151 dh 5 nolu telefondan kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Eğitim adı

Tarihi

Saat

Pazarlama Yönetimi ve Finansal Bilgiler

23 Ekim 2016, Pazar

10.00-18.00

CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri

25 Ekim 2016, Salı

10.00-15.00