ALTO’DAN İNDİRİMLİ KARGO ANLAŞMASI

ALTO’DAN İNDİRİMLİ KARGO ANLAŞMASI
12.08.2016
  •  A 

Aliağa Ticaret Odası (ALTO), üyelerinin kargo gönderilerinin şirket giderleri arasında önemli bir yer tutmasından hareket ederek, Oda üyelerinin her türlü gönderisi ve gelen kargoları için geçerli olmak üzere MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş ile özel bir protokol imzaladı.

ALTO üyeleri avantajlı koşullarda kargo hizmetlerinden faydalanacak

Aliağa Ticaret Odası Başkanı Adnan Saka, “Türkiye’nin en hızlı gelişen sanayi ticaret kentlerinden Aliağa’da, iş ve ticaret potansiyeli her geçen gün artıyor. Bu durum, firmaların kargo ve her türlü gönderi maliyetlerinin giderek artmasına neden oluyor. Gerek odamız gerekse de tüm üyelerimiz için özel ve avantajlı koşullarda kargo hizmeti sağlamak amacıyla, uzun yıllardan beri çeşitli şirketlerle yaptığımız protokol anlaşmamızı yeniden imzaladık. Aliağa Ticaret Odası olarak hizmet çeşitliliğimizi ve kalitemizi her geçen gün arttırıyoruz. Üyelerimizin giderlerini düşürmelerinde oda olarak biraz bile olsa katkımız oluyorsa bu durumdan fazlasıyla memnun oluruz” dedi.

Etkin, hızlı ve güvenilir hizmet sunacağız

MNG Kargo Aliağa Şube Müdürü Gülay Yaman ise Aliağa Ticaret Odası ile imzaladıkları protokolle Aliağa’daki ticaret erbaplarına hizmet vereceklerinden dolayı mutlu olduklarını belirtirken, “Biz de en etkin, hızlı ve güvenilir hizmet verebilmek için yoğun çaba sarfedeceğiz” dedi.