ALİAĞA TİCARET ODASI'NDAN "TAKIM ÇALIŞMASI"EĞİTİMİ

ALİAĞA TİCARET ODASI'NDAN "TAKIM ÇALIŞMASI"EĞİTİMİ
18.05.2016
  •  A 

Aliağa Ticaret Odası tarafından, ‘Takım Çalışması’ konulu eğitim düzenlendi. Prestige Dönmez Otel’de düzenlenen eğitimde eğitmen Banu Yüksel, ‘Takım Çalışması’ konusunda yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, disiplin kurulu üyeleri ve personeli bilgilendirdi.

Gruplar halinde uygulamalı ve soru cevap şeklinde takım çalışmasının püf noktalarını aktaran Banu Yüksel, görsel olarak da uygulamalarda bulundu.

Takım çalışmasında uyumun önemine değinen Yüksel, takım çalışmasının başarıya olan etkilerini ve takım çalışmasındaki temel faktörleri anlatarak gruplar halinde takım çalışması yaptırdı.

Eğitim sonrasında açıklamada bulunan Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka, çalışma ortamında verimi ve kaliteyi arttıran en önemli unsurların başında takım çalışması ve takımdaşlık ruhunun geldiğini ifade ederek, “Çalışanlar arasında sinerji olgusunu oluşturabilmek günümüz işletme yönetimlerinin olmazsa olmazı haline geldi. Bu çalışma ile arkadaşlarımızın, kendi yapılarını tanıması, takım içindeki rollerinin ve bu rolün diğer takım üyelerinin farkına varmaları, bunu yaparken takım ile bütünlük içinde olabilmelerini uygulamalı bir şekilde gerçekleştirdik” dedi.

Eğitim çalışmasında, katılımcılar takım çalışmasını anlatan oyunlarla da hoş vakit geçirdiler.