ALTO’DAN ÜYELERİNE UCUZ KARGO HİZMETİ

ALTO’DAN ÜYELERİNE UCUZ KARGO HİZMETİ
28.01.2016
  •  A 

Aliağa Ticaret Odası (ALTO), üyelerinin kargo gönderilerinin şirket giderleri arasında önemli bir yer tutmasından hareket ederek, Oda üyelerinin her türlü gönderisi ve gelen kargoları için geçerli olmak üzere Sürat Kargo Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. ile özel bir protokol imzaladı.

Oda üyelerine hizmette büyük iskonto

Aliağa Ticaret Odası Başkanı Adnan Saka ile Sürat Kargo Aliağa Şube Müdürü Sinan Yanar arasında imzalanan protokol ile Oda üyeleri, şehir içi ve şehirlerarası kargo hizmetlerinden hızlı, daha avantajlı koşullarda ve normal sektör fiyatlarından indirimli olarak faydalanabilecek. Kargo taşımacılık protokolü, oda üyelerinin her türlü gelen ve giden kargolarını kapsayacak.

Uygulamadan Aliağa Ticaret Odası’nın Üyeleri Faydalanacak

Aliağa Ticaret Odası Başkanı Adnan Saka, “Türkiye’nin en hızlı gelişen sanayi ticaret kentlerinden Aliağa’da iş ve ticaret potansiyeli her geçen gün artıyor. Bu durum, firmaların kargo ve her türlü gönderi maliyetlerinin giderek artmasına neden oluyor. Gerek Odamız gerekse de tüm üyelerimiz için özel ve çok avantajlı koşullarda kargo hizmeti sağlamak amacıyla, uzun yıllardan beri çeşitli şirketlerle yaptığımız protokol anlaşmamızı yeniden imzaladık. Aliağa Ticaret Odası olarak hizmet çeşitliliğimizi ve kalitemizi her geçen gün arttırıyoruz. Üyelerimizin giderlerini düşürmelerinde Oda olarak biraz bile olsa katkımız oluyorsa bu durumdan fazlasıyla memnun oluruz” dedi.

Üyelere avantajlı hizmet

Sürat Kargo Aliağa Şube Müdürü Sinan Yanar ise, “Aliağa Ticaret Odası ile protokol imzalamaktan son derece memnunuz. Geniş Hizmet yelpazemizle Aliağa Ticaret Odası’nın üyelerine özel ve avantajlı fiyatlarımızla hizmet vermek istiyoruz” dedi.

Protokol ile ALTO üyelerine indirimli genel kargo taşıma hizmeti ücretleri şöyle: “Türkiye geneli dosya gönderim ücreti 3,00 TL + KDV olarak belirlenirken, koli ve paket gönderilerinde ise 1 ile 10 Desi/Kg arası 5,80 TL + KDV, 11 ile 20 Desi/Kg arası 12,25 TL + KDV, 20 Desi/Kg üzeri koliler ise her Desi/Kg başına 0,65 Kuruş + KDV ücret ödenecek.”