ALİAĞA'DA KOBİ PROJE DESTEK PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

ALİAĞA'DA KOBİ PROJE DESTEK PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
04.11.2015
  •  A 

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB)İzmir Kuzey Müdürlüğü işbirliğiyle, ‘KOBİ Proje Destek Programı’ proje teklif çağrısı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecek.

06 Kasım Cuma günü saat 15.00’da, Aliağa Ticaret Odası M. Ender Seminer Salonunda düzenlenecek toplantıda KOSGEB Uzmanı Aziz Acar, katılımcılara ‘KOBİ Proje Destek’ programı kapsamında çağrı teklif konuları olan ‘KOBİ’lerde kurumsallaşmanın geliştirilmesi ve markalaşma’ başlıkları hakkında bilgi verecek.

KOSGEB’DEN 150 BİN LİRAYA KADAR DESTEK

KOSGEB'e proje sunan işletmelerin, 150 bin liraya kadar destek alabileceğini söyleyen Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka, İlçedeki işletmelerin ‘Kurumsallaşma ve Markalaşma’ konularında hazırlayacakları projelerin KOSGEB tarafından destekleneceğini belirterek şöyle konuştu:

“İlçe ekonomisinin güçlenmesi için girişimci sayısının artması gerek. Proje yazmak çok zorlu bir süreç değil. Yeter ki başvuracağınız proje KOSGEB desteklerine uygun olsun ve girişimcilerimiz için yapılan toplantı ve eğitimlere tüm üyelerimiz katılsın. Bu konuda Odamız ve KOSGEB yetkilileri her zaman destek vermeye hazır. 6 Kasım Cuma günü saat 15.00’da Odamızda gerçekleşecek ve firmalara önemli katkılar sağlayacak olan KOSGEB desteklerinin anlatılacağı bilgilendirme toplantısına tüm üyelerimizin katılımlarını bekliyorum.”